Psycholog Rafał Zieliński

O mnie

Nazywam się Rafał Zieliński. Od kilku lat jestem psychologiem i psychoterapeutą. Po studiach teoretycznie i praktycznie poznawałem różne koncepcje i metody z zakresu pomocy psychologicznej na stażu w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, na oddziale Nerwic w Warszawie. Ukończyłem też studia podyplomowe „Diagnoza Psychologiczna w Praktyce Klinicznej” w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.
Ukończyłem czteroletnie certyfikowane studia w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Jestem certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (Certyfikat PTTPB nr 357). Zgodnie ze standardami praktyki terapeutycznej, jestem pod superwizją specjalistów z dziedziny psychiatrii i psychologii.


Biorę czynny udział w krajowych jak i międzynarodowych konferencjach naukowych, szkoleniach podnosząc tym samym swoje kompetencje.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Udzielałem i udzielam pomocy psychologicznej w placówkach oświatowych (szkoły gimnazjalne i specjalne, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej), służbie zdrowia (Poradnia Zdrowia Psychicznego, Dzienny Oddział Psychiatryczny), prowadzę własny Gabinet Psychoterapii, Diagnozy i Terapii Psychologicznej, współpracuję z różnymi instytucjami, prowadząc warsztaty rozwoju osobistego. Współprowadziłem audycje radiowe dotyczące tematyki psychologicznej (chętnych zapraszam do zakładki audycje radiowe). Lubię muzykę, szczególnie filmową.

Pracuję w Olsztynie i Morągu.